O firmie

Auto Toruń to rodzinna firma założona przez Marka Samołyka prowadzona obecnie z synem Szymonem, która może się pochwalić 30 letnim stażem na lokalnym rynku samochodowym. Od 1993roku zajmujemy się sprzedażą i serwisem aut marki Opel, a w 2004 dołączył do naszej oferty również Chevrolet. W ciągłej ofercie posiadamy również sprawdzone samochody używane różnych marek. Pierwsza lokalizacja firmy to ul. Grudziądzka w Toruniu. Od 2000r. firma dysponuję nowoczesnym salonem wybudowanym na obrzeżach miasta w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostradowego Lubicz. Na powierzchni prawie 3.000m2 znajduje się nowoczesny salon, profesjonalna stacja obsługi oraz blacharnia z lakiernią.

Nową karta naszej historii to uruchomiony w 2015 roku salon z autoryzowanym serwisem mechanicznym i blacharsko lakierniczym przy ulicy Szczecińskiej w Słupsku w pobliżu CH Jantar.

Od sierpnia 2022 w Lubiczu rozpoczęliśmy współprace z amerykańską marką Dodge i Ram.

Naszą pasją są samochody, a nasz główny cel to najwyższa satysfakcja naszych Klientów . Aby temu sprostać wciąż rozwijamy się i doskonalimy.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom oferujemy cały wachlarz usług począwszy od wyboru odpowiedniego modelu do dbania o jego świetny stan techniczny i przyjemność z jazdy.

Oferujemy:

Salon Dodge i Ram
Salon Dodge i Ram
Salon Dodge i Ram
Salon Dodge i Ram
Salon Dodge i Ram
Salon Dodge i Ram