RAM 1500 RAM 1500
RAM 1500 TRX RAM 1500 TRX
DODGE DURANGO DODGE DURANGO
DODGE CHARGER DODGE CHARGER
DODGE CHALLENGER DODGE CHALLENGER

DODGE DURANGO

POTĘŻNY, WYRAFINOWANY I WSZECHSTRONNY

Dzięki trzem dostępnym silnikom, w tym jednemu, który zapewnia najlepszą w swojej klasie moc silnika V8, Durango jest stworzony do osiągów. Ponadto niemal idealne rozłożenie ciężaru, kontrola kołysania przyczepy i dostępny napęd na wszystkie koła sprawiają, że Durango to coś więcej niż zwykłe auto.

DODGE CHARGER

SIŁA I MOC POKAZANA OD NOWA

Wyposażony w najnowocześniejsze technologie i zaprojektowany jako cud współczesności, Dodge Charger łączy w sobie wygodę czterodrzwiowego sedana i wigor swojego poprzednika z lat 60., aby zdominować drogę.

DODGE CHALLENGER

PO PROSTU LEGENDA

Usiądź, zapnij pasy i trzymaj się mocno. Od czystej siły i brutalnego dźwięku gamy silnika po dziki kształt nadwozia, Dodge Challenger ocieka mięśniami i oddaje hołd swojemu ponadczasowemu DNA.

RAM 1500 TRX

LEGENDA TRWA

Ram TRX jest – jak dotąd – najszybszym, najszybszym i najmocniejszym pickupem na świecie.

RAM 1500

PRAWDZIWY AMERYKAŃSKI KLASYK

Wiodący pełnowymiarowy pick-up w Europie prezentuje legendarny silnik HEMI V8 zarówno w wersji 5,7 V8, jak i 5,7 V8 e-Torque z łagodną hybrydą. AEC z dumą dodaje do swojej oferty silnik 3.0 V6 EcoDiesel. Wiele układów napędowych zapewniających zabawę i funkcjonalność, inteligentne rozwiązania, takie jak wielofunkcyjna klapa tylna i bagażnik Rambox. Moc i funkcjonalność.

Salon Dodge i Ram
Salon Dodge i Ram
Salon Dodge i Ram
Salon Dodge i Ram
Salon Dodge i Ram
Salon Dodge i Ram